Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

Išmanūs Audiniai: Apsauga Nuo Radiacijos

Technologijos tobulėja ne dienomis, o minutėmis, ir į mūsų namus atkeliauja ne tik išmanūs buities prietaisai, bet ir… audiniai, kuriuos galima naudoti įvairiose vietose, patalpose, erdvėse. Atrodytų neįtikėtina, bet tai realu.

Elektromagnetiniai spinduliai mus paliečia kasdien, juos skleidžia elektros linijos, mūsų mobilieji telefonai, internetas ir kiti elektroniniai prietasai, įprasti visų rutinoje. Taigi elektromagnetinė tarša kelia vis didesnį nerimą. Kol kas nėra vieningos nuomonės dėl poveikio mąsto, tačiau dėl vieno pritaria visi – tai kenkia žmonių sveikatai, taip pat miego kokybei, poilsiui, turi įtakos netgi vaisingumui.

„StopRadiation“ audiniai – naujos kartos išmanieji audiniai, sukurti apsaugai nuo galimo radiacinio poveikio. Šie audiniai neblokuoja, pavyzdžiui, mobiliųjų telefonų ryšio, tačiau apsaugo nuo tiesioginės jų spinduliuotės.

Pagrindiniai antiradiacinių audinių privalumai:

-geresnė gyvenimo kokybė. Naudojant saugius audinius užuolaidoms ar apmušalams tiek namuose, tiek biuruose, galima sumažinti kasdien gaunamą neigiamą elektromagnetinių spindulių kiekį ir to pasekoje mėgautis gėrėjančia gyvenimo kokybe;

-geresnis ir gilesnis miegas. Saugūs audiniai užkerta kelią veiksniams, trukdantiems mūsų smegenims, ląstelių atsinaujinimui, DNR atkūrimui;

-natūralesnė aplinka. Saugūs audiniai apsaugo nuo žalingo technologijų poveikio.

Pažymima, kad šie audiniai turi sertifikatus, patvirtinančius atsparumą ugniai ir antibakterinių savybių turėjimą. Antiradiaciniai audiniai skirstomi į aukšto dažnio apsaugos ir žemo dažnio apsaugos. Aukšto dažnio apsaugos audiniai sukurti naudojimui languose, kuriuos tiesiogiai veikia aukšto dažnio spinduliavimą skleidžiantys šaltiniai, pavyzdžiui, telefonų antenos. Šie audiniai puikiai tinka užuolaidoms. Žemo ir aukšto dažnio apsaugos audiniai dažniausiai naudojami apmušalams, čiužinių pagrindams, skiriamosioms plokštėms ir pan.