Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

AUDRINETA – oficiali „DELIUS Textiles“ atstovė Lietuvoje!

   Su nekantrumu ir pasididžiavimu dalinamės dar viena džiugia naujiena – AUDRINETA interjero tekstilės namai tapo oficialiu aukščiausios klasės vokiškų audinių gamintojo „DELIUS Textiles“ atstovu Lietuvoje! „DELIUS Textiles“ jau daugiau nei 300 metų gamina nuostabaus grožio tekstilę namams ir verslo aplinkai, o visai neseniai pristatė ir naujausius audinius biurui, minkštiems baldams, taip pat gausias paletes nedegių, antibakterinių ir IMO sertifikuotų audinių, tinkančių laivų interjero tekstilei. Šis tekstilės gamintojas pasižymi išskirtiniu požiūriu į kokybę, todėl šio prekės ženklo audiniai yra ilgaamžiai, lengvai prižiūrimi, o spalvų ir tekstūrų gausa išpildys net išrankiausio kliento lūkesčius.

 

   „DELIUS Textiles“ asortimente yra įvairiausių spalvų, raštų, tekstūrų ir tipų užuolaidų audinių, taip pat baldinės tekstilės, kuri išsiskiria tvirtumu, atsparumu dėmėms ir lengva priežiūra. Šis prekės ženklas gamina ir sertifikuotus antibakterinius, nedegius, akustinius, aukščiausios kokybės audinius viešbučių ir restoranų interjero tekstilės įgyvendinimui. „DELIUS Textiles“ audiniai yra pažymėti tarptautiniu ISO 9001 standartu, todėl yra kokybiški ir funkcionalūs.

   „DELIUS Textiles“ įmonės veikla yra grindžiama tvarumu, o gaminiai orientuoti į gamtos išsaugojimą. Visi audiniai gaminami remiantis ne tik novatoriškumu, bet ir šiandien vis labiau aktualiais ekologijos principais. DELIUS tekstilė yra visiškai nekenksminga – audiniai yra reguliariai testuojami nepriklausomais tyrimais ir įvertinami patikimumą garantuojančiais sertifikatais. Šio gamintojo asortimente galima rasti ir OEKOTEX standartus atitinkančių audinių, pagamintų iš perdirbto plastiko. DELIUS audinius galite apžiūrėti visuose AUDRINETA salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – čia pasitiks profesionalios dizainerės, kurios padės išsirinkti tinkamiausią audinį Jūsų namų ar biuro interjero tekstilei.