Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

AUDRINETA užuolaidos Venecijos padelio kortuose!

   AUDRINETA – ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje! 6 darbo dienos, o tiksliau – 66 darbo valandos – per tokį trumpą laiką AUDRINETA komanda įrengė net 1200 metrų nedegaus, akustinio naktinio užuolaidų audinio ir papuošė didžiules padelio aikštyno erdves, įsikūrusias Italijoje, Venecijos regione, Mestre mieste. Užuolaidos buvo tvirtinamos ant įtempiamų metalinių lynų net 8 metrų aukštyje! Nepaisant darbo sąlygas apsunkinusio didžiulio karščio, AUDRINETA komanda šį projektą įrengė mažiau nei per savaitę!

   Padelio aikštynas nėra visiškai uždaras – viena jo pusė yra atvira, todėl audiniu buvo suformuota atvirosios pusės siena. Užuolaidos buvo kabinamos naudojant specialius montavimo principus – kokybiškam projekto įgyvendinimui buvo suformuoti metaliniai lynai, sulaikantys audinį nuo vėjo. Įgyvendintas projektas džiugins ne tik pavienius aikštyno lankytojus – AUDRINETA užuolaidos papuoš jau greitai padelio kortuose įvyksiantį Pasaulio mėgėjų čempionatą. Aikštyne buvo kabinamas plonytis nedegus, akustinis audinys – šios techninės savybės reiškia, kad tekstilė atlieka ne tik estetinę funkciją, bet ir gerina patalpų akustiką bei atitinka visus saugumo reikalavimus.

   AUDRINETA interjero tekstilė papuošė ne tik pagrindines aikštyno erdves, bet ir žaidėjų persirengimo kambarius, kuriuose užuolaidos turėjo atlikti ne tik estetinę funkciją, bet ir suteikti klientams privatumo. Pilkų tonų užuolaidos lengvai įsilieja į bendrą interjero visumą ir žaismingai kontrastuoja su šviesiai žaliomis sienų dekoracijomis. Visas padelio kortų kompleksas atrodo itin moderniai, o pastelinės AUDRINETA užuolaidos subtiliai ir funkcionaliai papildo aikštyno interjerą. AUDRINETA komanda didžiuojasi įgyvendintais projektais ir dėkoja partneriams už pasitikėjimą!

   Daugiau įgyvendintų projektų galite pamatyti DARBŲ GALERIJOJE arba skiltyje VERSLUI. Kviečiame užsukti į bet kurį AUDRINETA saloną Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje – čia galėsite apžiūrėti didžiulį audinių asortimentą, o į iškilusius klausimus Jums atsakys profesionali AUDRINETA komanda!