Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

AUDRINETA užuolaidos ekspedicinio laivo interjere!

   AUDRINETA interjero tekstilės sprendimais pasitiki daugybė verslo partnerių, tarp kurių ir laivų industrijos atstovai. Visai neseniai AUDRINETA tekstilė papuošė dar vieno ekspedicinio laivo erdves! IMO sertifikuoti, aukščiausius Trevira CS nedegumo standartus atitinkantys audiniai papuošė laivo „lounge zoną“, mažesnes kajutes, „suite“ tipo kambarius, prabangių apartamentų miegamojo ir svetainės zonas bei „a la carte“ restorano erdves. 109 romanetės, 53 užuolaidos ir 23 lovų uždangalai – visa tai AUDRINETA komanda įgyvendino vos per 4 darbo dienas!

   Šiuolaikiškas laivo kajučių ir viešųjų erdvių interjero dizainas buvo papildytas pilkų ir rusvų tonų langų uždengimais bei aksesuarais. Didžiulio laivo „lounge“ zoną papuošė smėlio spalvos romanetės, pasiūtos iš audinio, kurio sudėtyje yra vilnos. Romanetės lengvai dera su moderniais, virš stalų kabančiais šviestuvais ir sukuria jaukią erdvės atmosferą. Mažosiose laivo kajutėse buvo pakabintos dvisluoksnės romanetės, pasiūtos iš smėlio spalvos 100% „blackout“ tipo audinio bei to paties atspalvio, eglutės rašto „dimout“ tipo audinio. Romanetės apačia ir šonai buvo įrėminti kiek tamsesnio atspalvio „blackout“ tipo audinio juostele – taip dekoruota romanetė ne tik atrodo estetiškai, bet ir išlaiko pagrindinę patalpos užtemdymo funkciją.

   Didžioji dalis laive įrengtų langų uždengimų, lovatiesių ir aksesuarų buvo pasiūti iš aukščiausios klasės vokiečių tekstilės gamintojo „DELIUS Textiles“ audinių. Ne išimtis ir „suite“ tipo kambariai, kurių langus papuošė trumpos pilkos „dimout“ užuolaidos, pagamintos iš DELIUS „Scott“ audinio. Tuo tarpu lovatiesėms buvo pasirinktas kiek tamsesnis to paties gamintojo audinys. Prabangesniuose apartamentuose užuolaidos atliko ne tik langų uždengimo, bet ir erdvių padalinimo funkciją – dvipusėmis perskyrimo užuolaidomis buvo atskirtos miegamojo ir svetainės erdvės, langai papuošti sodriai pilkomis naktinėmis DELIUS „Scott“ audinio užuolaidomis, o lovų karkasai aptraukti kiek tamsesniais to paties audinio uždangalais.

   „A la carte“ restorano erdves AUDRINETA padabino tankaus, subtiliai blizgaus itališko tarpinio audinio dieninėmis ir sodriai pilkomis naktinėmis užuolaidomis, pasiūtomis iš DELIUS „Dylan“ audinio. Projekto įgyvendinimui buvo pasirinkti specialiai atrinkti IMO sertifikuoti nedegūs audiniai, 100% atitinkantys aukščiausius Trevira CS nedegumo standartus. Šio ekspedicinio laivo interjero tekstilė buvo siuvama iš akustinių, antimikrobinius paviršius turinčių audinių, atsparių dėmėms, jūros bei chloruotam vandeniui. Didžiausias šio projekto iššūkis buvo trumpas įgyvendinimo terminas – viso laivo interjerą AUDRINETA komanda papuošė vos per 4 dienas!

   AUDRINETA įgyvendina įvairaus sudėtingumo interjero tekstilės projektus Lietuvoje ir užsienyje. Platus audinių asortimentas, paslaugos nuo konsultavimo iki įgyvendinimo, automatizuoti sprendimai – AUDRINETA kuria jaukumą visose namų ar verslo aplinkos erdvėse. Daugiau įgyvendintų AUDRINETA verslo projektų galite pamatyti čia.