Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

Naujausios HOLLAND HAAG „Catch“ ir „Cosi“ audinių kolekcijos visuose AUDRINETA salonuose!

Jūsų paragrafo tekstas (1024 × 473 piks.) (2)
   Olandų tekstilės prekės ženklas HOLLAND HAAG, gaminantis aukščiausios kokybės audinius užuolaidoms, romanetėms, austrijietėms, aksesuarams ir net baldams, kiekvienais metais papildo savo kolekcijas naujais, išskirtinio grožio audiniais. Ne išimtis ir šio sezono puošmena – AUDRINETA salonuose jau galite pamatyti naujausius HOLLAND HAAG „Catch“ ir „Cosi“ kolekcijų audinius! Šio gamintojo tekstilė yra prabangi, kokybiška, įkvepianti ir sukurianti šiltą, išskirtinę atmosferą interjere.

   Naujausia HOLLAND HAAG audinių kolekcija „Catch“ buvo kuriama pagal „Japandi“ stilių, kuris apjungia skandinavišką ir japonišką interjero stilius. Naujiems „Catch“ audiniams yra būdinga elegancija ir ilgaamžiškumas – švelnios, natūralios audinių spalvos, lengvas šviesos pralaidumas ir tuo pačiu tvirtas tekstilės supynimas. Tvarūs, minimalistiški ir švelnūs audiniai sukuria jaukią, saugią namų atmosferą. Kuriant šią kolekciją ypatingai didelis dėmesys buvo skiriamas audinių sudėčiai, medžiagos švelnumui ir rafinuotam dizainui.

   Kerinčios kolekcijos „Cosi“ MONCHOU audiniai ir jų pavadinimai buvo sukurti pagal prancūziškų desertų motyvus – tekstilė išsiskiria tobula sudėtimi, tekstūra ir elegancija. „Amuse“, „Trifle FR“, „Parfait“, „Eclair“ ir daugybė kitų šios kolekcijos audinių išsiskiria jaukumu, šiluma ir tuo pačiu prabanga bei elegancija. Kolekcijoje rasite įvairiausių audinių – vienspalvių, subtiliai blizgių, raštuotų ir net išmargintų geometriniais raštais – visi jie buvo kuriami tam, kad suteiktų interjerui norimą nuotaiką ir unikalią atmosferą. Ši kolekcija buvo sukurta ieškantiems interjere šilumos, komforto ir erdvumo.

   Naujausias Holland Haag „Catch“ ir „Cosi“ audinių paletes galite apžiūrėti visuose AUDRINETA salonuose. Užuolaidos, romanetės, lovatiesės, karnizai – čia rasite platų audinių asortimentą, tekstilės svajonių įgyvendinimą nuo patarimo iki įrengimo ir net automatizuotus sprendimus. Patikėkite savo namus AUDRINETA komandai ir Jūsų interjero tekstilės svajonės virs realybe!