Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

Baldų pervilkimas naujais audiniais – tvaru ir šiuolaikiška

Jūsų paragrafo tekstas (1024 × 473 piks.)
   Gamtos saugojimo tema šiomis dienomis tampa vis populiaresnė, o tvarumo sąvoka vis dažniau naudojama kalbant apie gaminių kokybę ir sudėtį. Prekybos vietose atsiranda dar daugiau ekologiniais ženklais pažymėtų prekių, o klientai vis dažniau svarsto – pirkti ar ne? AUDRINETA interjero tekstilės namuose taip pat yra gausybė tvarumu grįstų sprendimų, o vienas geriausių pavyzdžių – didžiulis ekologiškų, perdirbtų baldinių audinių asortimentas bei galimybė atnaujinti senąjį baldą pervelkant jį nauju. Atnaujinus savo turimus baldus naujais audiniais ne tik pagyvinamas namų ar biuro interjeras, bet ir prisidedama prie vartotojiškumo mažinimo, o tuo pačiu ir prie aplinkos saugojimo.

   Gausiame AUDRINETA asortimente galima rasti daugybę ekologiškus, tvarius audinius gaminančių prekės ženklų iš įvairiausių pasaulio šalių, pvz. aukščiausios kokybės ispanų tekstilės gamintojas „Froca“, graikų prekės ženklas „Dilza“ ir vokiečių tekstilės profesionalai „DELIUS Textiles“. Ispanų gamintojo „Froca“ ekologiškų audinių gamyboje naudojamos naujausios, gamtą tausojančios technologijos, o „GreenLine“ ženklu pažymėti tvarūs audiniai yra pagaminti iš perdirbtų plastikinių butelių. Šios tekstilės gamybos rezultatas – aukščiausios kokybės poliesterio pluoštas vidaus ir lauko baldų apmušalams ar aksesuarams. Be to, šie audiniai yra ilgaamžiai, lengvai prižiūrimi, o klientai gali rinktis iš pačios įvairiausios tekstūros bei spalvų.

   Vokiečių tekstilės gamintojo „DELIUS Textiles“ veikla taip pat yra grindžiama tvarumu, o gaminiai orientuoti į gamtos išsaugojimą. Šio gamintojo asortimente galima rasti OEKOTEX standartus atitinkančių audinių, pagamintų iš perdirbto plastiko. DELIUS tekstilė gaminama remiantis ne tik šiuolaikiškomis technologijomis, bet ir novatoriškais ekologijos principais – audiniai visiškai nekenksmingi, tekstilė reguliariai testuojama nepriklausomais tyrimais ir prieš parduodant įvertinama patikimumą garantuojančiais sertifikatais. Baldiniai audiniai ne tik puošia namų ar biuro interjerą, bet ir pasižymi daugybe praktiškų privalumų – puikiai sugeria garsą, yra nedegūs, atsparūs drėgmei bei dėmėms, ir yra ypatingai lengvai prižiūrimi.

   Kitas itin populiarus baldinių audinių prekės ženklas – „Dilza“ – aukščiausios klasės graikų interjero tekstilės atstovas, kurio audinių kolekcijos yra sukurtos pagal naujausias mados tendencijas. Madingiausių spalvų bei raštų, įvairios tekstūros DILZA audiniai tiks klasikinio, modernaus, vintažinio ar net etninio stiliaus interjere. Atnaujinus baldus šio prekės ženklo audiniais prisidedama prie tvarumo, o namai tampa šiuolaikiški ir stilingi.

   Baldų pervilkimas naujais audiniais yra efektyvus būdas prisidėti prie tvarumo. Šiuolaikinių gamybos technologijų dėka baldų audiniai yra ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs. Klientai gali rinktis iš įvairių spalvų ir raštų nedegių, drėgmei, dėmėms ir UV spinduliams atsparių audinių, kurie sukurs norimą stilių ir nuotaiką interjere. Prie atnaujintų baldų priderinus pagalvėles, sukuriamas išbaigtumo pojūtis, o namų stilius atrodo nenuobodus. Didžiulį baldinių audinių asortimentą galima rasti visuose AUDRINETA salonuose, o išsirinkti tinkamą audinį padės patyrusi AUDRINETA komanda.