Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

Tekstilės naujienos iš Ispanijos!

   Pastarąją savaitę AUDRINETA komanda lankėsi svečiuose pas ilgamečius įmonės partnerius – aukščiausios kokybės ispanų tekstilės gamintojus „Froca“, „Jover“ ir „Bitex“. Šie populiariausi audinių pramonės atstovai jau daugelį metų puošia AUDRINETA asortimentą ir savo neapsakomo grožio tekstile pavergia AUDRINETA klientus. Parsivežėme gausybę audinių naujienų ir originalių idėjų, jau greitai pamatysite visuose AUDRINETA salonuose. Naujausiose audinių kolekcijose aiškiai pastebimos aktualiausios ir populiariausios tekstilės mados tendencijos – natūralumas, tvarumas, šilumos ir energijos taupymas.

   Naujausi ispanų gamintojo „Froca“ audiniai spinduliuoja natūralumu ir elegancija. Šio gamintojo tekstilė išsiskiria aiškia tekstūra, raštų įvairove ir ypatingai gera sudėtimi. „Froca“ asortimente yra gausybė tvarios, iš antrinių žaliavų perdirbtos tekstilės, taip pat akustinių, nedegių, gyvūnams draugiškų, sertifikuotų audinių užuolaidoms, romanetėms, austrijietėms ir net baldams. „Froca“ tekstilės gamyboje naudojamos gamtą tausojančios technologijos – „GreenLine“ ženklu pažymėti audiniai yra pagaminti iš perdirbto plastiko, o šios tekstilės gamybos rezultatas yra aukščiausios kokybės poliesterio pluoštas vidaus ir lauko baldų apmušalams ar aksesuarams.

   Naujausiose ispanų tekstilės gamintojo „Jover“ audinių kolekcijose vyrauja jaukumas, dominuoja minkšti paviršiai ir organiškos spalvos. Natūralumu išsiskiria net tie audiniai, kurių sudėtis nėra visiškai natūrali. Naujienų tarpe galima rasti ir šių metų tekstilės mados tendencijose karaliaujantį liną, taip pat audinius, pagamintus iš perdirbtos žaliavos bei šiomis dienomis ypatingai aktualius, šilumą sulaikančius, energiją taupančius audinius.

   „Bitex“ prekės ženklo audiniai išsiskiria aiškiais geometriniais raštais, natūraliomis spalvomis ir švelnia audinių tekstūra. Šio gamintojo asortimente rasite gausybę įvairiausių audinių užuolaidoms, romanetėms, austrijietėms. Ieškantys išskirtinės kokybės čia ras daugybę baldinių audinių, pagamintų iš specialių, nusidėvėjimui ir trinčiai atsparių, verpalų.

   „Froca“, „Jover“ ir „Bitex“ tekstilė papuoš ne tik privačių namų, bet ir verslo aplinkos interjerą. Spalvų, raštų ir tekstūrų įvairovė išpildys net išrankiausio kliento lūkesčius. Gausias šių gamintojų audinių paletes rasite visuose AUDRINETA salonuose.