Misija – išsirinkti. Užuolaidos ar roletai?

2021-02-15

Įsirenginėjate ar atsinaujinate namus? Suprantama, tai ir malonumas, ir džiaugsmas, ir jaudulys viename, tačiau šalia viso to žingsniuoja ir sprendimų priėmimas. Esant tokiai didelei pasiūlai, tenka daug rinktis, gerai apgalvoti, išsigryninti poreikius, o tada priimti ir sprendimą.

Šiandien renkamės – užuolaidos ar roletai? Tai viena svarbiausių interjero dalių, leidžianti kontroliuoti šviesos patekimą ir temperatūrą kambaryje, suteikianti privatumo bei puošnumo. Taigi, ką kabinti ant savo naujų ar renovuojamų namų langų?

Užuolaidos – siekiant didesnio privatumo

Ir užuolaidos, ir roletai gali pagelbėti siekiant išlaikyti šilumą, o žiemą netgi sumažinti komunalinių paslaugų sąskaitas (atrodo neįtikėtina, tiesa?). Įrodyta, kad užuolaidos per šalčiausius mėnesius šildymo sąskaitas sumažina iki 37 proc. Kuo jos storesnio audinio – tuo daugiau šilumos sulaikys jūsų patalpoje. O pavasarį ar vasarą, kai oras bus saulėtas ir šiltas, praverkite užuolaidas bei leiskite spinduliams šildyti jūsų kambarį.

Užuolaidos ir roletai taip pat gali sulaikyti garsą, sklindantį iš gatvės ar kaimynų. Šiuo atveju, vėlgi, labiau gali pasitarnauti užuolaidos, ypač, jeigu jos pagamintos iš aksomo ar veliūro – storesnių audinių, kurie atsparesni garsui.

Užuolaidos – kambario puošmena bei daugiau pasirinkimo dizainui

Jeigu jums itin svarbus interjeras bei tai, kaip atrodys jūsų langai juos uždengus, – jūsų akys vėlei turėtų krypti užuolaidų link. Rinkdamiesi audinį joms, rasite itin įvairų spektrą medžiagų, tekstūrų, stilių, spalvų, raštų, nuo geometrinių medvilninių iki šilko audinių. Derinkite tai prie savo namų stilistikos, temos ar tiesiog pasikliaukite nuojauta, nes užuolaidos puikiai tiks įvairių tipų interjerams: nuo klasikinio stiliaus, Prancūzijos Provanso, Holivudo glamūro iki šiuolaikinio prabangaus moderno. Tuo metu roletai turi siauresnes medžiagų bei stilių pasirinkimo galimybes.

Svarbus aspektas – jei gyvenate (ar dar tik planuojate tą daryti) name, kotedže, bute, pro kurio langus atsiveria graži panorama – neslėpkite to. Dieną atverkite užuolaidas, jos taps tarsi rėmu jūsų nuostabiam vaizdui pro langą – pasidarykite kavos, atsisėskite ant sofos ir pasidžiaukite akimirka bei tuo, ką turite bei sukūrėte. O juk būtent užuolaidos dažnai įvardijamos kaip jaukiausias ir elegantiškiausias namų akcentas.

Mūsų klientai

Mūsų partneriai

2012-2021 © Audrineta. Visos teisės saugomos

Pagrindinis Meniu