Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

Lininiai audiniai interjero tekstilėje

   Šiuolaikinių gamybos technologijų dėka tekstilės rinkoje galima rasti aukščiausios kokybės, skirtingų raštų, spalvų ir tekstūros audinų, pritaikytų bet kokiems vartotojų poreikiams – rinkoje yra gausybė nedegių, akustinių, drėgmei, dėmėms ir UV spinduliams atsparių ir kitokio pobūdžio audinių namams ar verslo aplinkai. Naujausiais apdirbimo būdais išgaunama kokybiškiausia ir maloniausia audinių tekstūra, lengvas kritimas ir natūrali išvaizda – natūralūs atrodo net sintetiniai audiniai, kurie išsiskiria puikiomis techninėmis savybėmis ir lengva priežiūra. Ir visgi naujausios interjero tekstilės tendencijos diktuoja, kad į madą su trenksmu grįžta visiškai natūralūs audiniai, o populiarumo viršūnėse puikuojasi karališkasis linas. AUDRINETA audinių asortimente galima rasti gausybę įvairiausių lininių audinių, tarp kurių ir ispanų tekstilės gamintojo „Jover“ kolekcijos „Cotton & Linen“ bei „Linos Vintage Stripes 7“.

   Kurdami kolekciją „Cotton & Linen“ gamintojai didelį dėmesį skyrė tekstilės technologijai – natūralūs pluoštai buvo derinami su poliesteriu ir taip išgauti tvirti, patvarūs, dilimui atsparūs audiniai, išsiskiriantys natūralia išvaizda ir tekstūra. Dauguma šios kolekcijos audinių yra pažymėti „SR“ ir „Anti-stain“ ženklais, kurie reiškia ypatingai lengvą priežiūrą. „Anti-stain“ technologija neleidžia dėmėms prasiskverbti į audinį ir išlaiko jį švariu. „SR“ ženklu pažymėta tekstilė yra sukurta pagal specialią technologiją, kurios dėka nesudėtingas audinių dėmes galima pašalinti vien tik vandens ir šluostės pagalba, o sudėtingesnes ar įsisenėjusias – neutralaus muilo ir vandens mišiniu. Šie audiniai labai minkšti, pralaidūs orui, todėl ypatingai vertinami restoranų ir viešbučių industrijose. „Cotton & Linen“ kolekcijos audiniai yra ne tik funkcionalūs, bet ir išsiskiria puikia tekstūra bei patraukliais atspalviais.

   Kita natūralumu spinduliuojanti ispanų gamintojo „Jover“ kolekcija – „Linos Vintage Stripes 7“. Ją sudaro 300 cm pločio, aukščiausios kokybės, įvairių spalvų užuolaidų audiniai, išsiskiriantys dryžuotu raštu bei geometrinėmis linijomis. Šios kolekcijos tekstilė taip pat pagaminta iš poliesterio ir lino, todėl audiniai yra minkšti, lengvai krentantys, paprastai prižiūrimi ir ilgaamžiai. „Linos Vintage Stripes 7“ audiniai lengvai praleidžia šviesą ir tuo pačiu išsaugo patalpos privatumą. Kolekcijoje galima rasti tiek elegantiškų klasikinių, tiek šviesių vintažinių audinių, todėl iš šios tekstilės pasiūtos užuolaidos lengvai derės bet kokio stiliaus interjere. Gausias lininių audinių paletes galima apžiūrėti visuose AUDRINETA salonuose.