Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams ir verslui!

Užuolaidos nuotoliniu būdu – misija įmanoma!

Susidariusi situacija pasaulyje pristabdė daugelį veiklų. Jeigu šiuo metu įsirenginėjate namus ar svajojate apie pavasarinį atsinaujinimą – išeičių, visgi, turite. Nemaža dalis interjero sričių persikelia į virtualią erdvę. Iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti neįprasta, tačiau pabandžius gali tapti patogu, greita ir lengva.

„Audrinetos“ užuolaidų salonai taip pat persikelia į virtualią erdvę. Viskas, kas suteikiama salone, gali būti pasiūlyta ir nuotoliniu būdu:
-visos užuolaidų siuvimo ir gaminimo paslaugos. Veikla ir toliau vyksta, siuvėjos dirba, tiekėjai siunčia reikiamas medžiagas ir audinius saugiu būdu. Užsukus į „Audrinetos“ tinklalapį, rasite įvairių užuolaidų audinių pavyzdžių: dieninių, naktinių, visuomeninės paskirties užuolaidų, taip pat romanečių, austrijiečių, įvairių užuolaidų priedų. Galėsite apžiūrėti tiek vienspalvius, tiek raštuotus audinius, o kokybiškos nuotraukos padės įsivertinti, ar audinys dera jūsų interjere. Tam, kad turėtume realistiškesnį vaizdą, apžiūrėkite jau atliktus darbus, kaip vieno ar kito stiliaus užuolaidos atrodo pakabintos įvairiuose interjeruose. Be to, jei dar tik galvojate apie naujas užuolaidas ar ieškote idėjų – jų tikrai rasite Interjero naujienų skiltyje, kur ir galėsite pasisemti įkvėpimo bei minčių;

-konsultacijos (telefonu ir video). Jei išsirinkote audinį (ar turite klausimų jį renkantis), „Audrinetos“ atstovai pagelbės jums nuotoliniu būdu ir suteiks išsamias konsultacijas. Audinių paletes atiduodame bekontakčiu būdu Kauno ir Vilniaus salonuose. Po kiekvieno kontakto darbo priemonės ir audinių paletės dezinfekuojamos.

-atvykimas į namus. Jeigu norite, kad ekspertai apžiūrėtų erdvę ir parinktų tinkamiausią užuolaidų variantą, galimas atvykimas į jūsų namus. Laikomės visų saugomų reikalavimų, kurie keliami esamoje situacijoje.
Taigi, pasinaudokite galimybe išbandyti virtualią ervdę ir tęskite savo namų įrengimą ar atnaujinimą!