Gauk -15% nuolaidą audiniams! Registruotis.

Interjero tekstilė Jūsų namams!

Užuolaidų idėjos pavasariui: atnaujinkite savo namus

Naujas metų laikas įkvepia ir pokyčiams namuose. Ypač, jei atėjo pavasaris, kuris kviečia atsinaujinti, kurti, atrasti bei įgyvendinti naujas idėjas.
Nebūtina pirkti baldų tam, kad atnaujintumėte savo namus – papuoškite ir atgaivinkite interjerą įsigydami naujas užuolaidas.
Štai į kokias užuolaidas rekomenduojame atkreipti dėmesį šį pavasarį.

Neutralios spalvotos užuolaidos
Jeigu norite savo kambariui suteikti lengvumo ir gaivumo įspūdį – ieškokite ryškių neutralių spalvų, pavyzdžiui, baltos, perlo, alyvinės ar persikinės. Svarbiausia, kad tai būtų gaivi spalva, kuri jums netrukdytų, o, priešingai, suteiktų šilumos ir džiaugsmo. Nepamirškite pasimerkti ir gėlių – jūsų erdvė taps dar jaukesnė!
Užuolaidos iš skirtingų audinių
Jeigu siekiate ne tik atnaujinti savo namų interjerą, bet ir suteikti jam įdomumo bei išskirtinumo – apsvarstykite galimybę susikurti užuolaidas iš skirtingų audinių. Toks variantas labiausiai tiks užuolaidoms su ryškiomis detalėmis, piešiniais ar kitais išraiškingais akcentais. Skirtingi audiniai ir tekstūros suformuos vaizdinį balansą.
Pastelinių atspalvių užuolaidos
Jeigu jūsų tikslas – subtilus interjero atnaujinimas, kuris nekristų į akį ir neįpareigotų – pastelinių spalvų užuolaidos tam puikiai tiks. Tokie atspalviai kaip levandų, šviesiai rožinė, žalsva, anties kiaušinio mėlyna gali suteiks šviesumo, neutralumo ir paprasto jaukumo jūsų erdvei. Jeigu norite šiuolaikiško vaizdo – rinkitės daugiau kontrastingų spalvų užuolaidas.
Gėlių raštai visada madoje
Savo interjerą pagyvinsite pasirinkę raštuotas užuolaidas – pavyzdžiui, gėlėtas. Skamba šiek tiek „senoviškai“? Gėlių raštai visada išlieka madingi, jie kuria teigiamą atmosferą ir įkvepia. Be to, gėlių raštai gali būi įvairių stilių: ir angliško kaimo klasikos, ir skandinaviški modernūs. Bet kokiu atveju – pavasaris į jūsų namus tikrai ateis, jei pasirinksite gėlių raštus!
Žinoma, renkantis užuolaidas, vadovaukitės pagrindine taisykle – nesirinkite pernelyg daug spalvų, jūsų kambaryje turėtų vyrauti du-trys pagrindiniai atspalviai, jei jų bus daugiau – galite jaustis chaotiškai.